Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Сакам да кажам дека добив трофејјјјјјјјјј:D

и јас добив уште еден трофеј ња ња ња :p

него сакав нешо друго да искоментирам...
зависник сум и од цигари и од слатки....па ми дое на идеја да пробам да прекинам да ги конзумирам....барем едното еве благово...не ја бива веќе вака....а понатаму здравје и цигариве:nerd п.с. утре веќе ќе си викам што глупост напишав синоќа...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and JaMi

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
СДК за малце вчера ќе ја пуштев душата и ќе кажев се`. Сеа ко ќе размислам, поарно што сум си поќутел. Инаку тест праам прв час, нотесот во телефонот врши работа. 15 дефиниции запишани. #win
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Doozy

Полноправен Член
26 февруари 2012
63
51
18
Tука некаде ...
Сдп дали знаете некоја страна како ОМЕГЛЕ шо е , за преку камера запознавање пријатели од целиот свет али да не е како неа се ГОЛОТИИИИ.... ;/
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
прекрасно е чувството кога дома имаш медицинско лице со тапија за вршење здравствени услуги...Моите прсти знаат зошто :) Позз до сестра ми :) сега сфаќам зашто учела до доцна во ноќта
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
сдк дека конечно ќе се префлрам на медицина аууу јеее (happy)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Па денес овде не сум пишала. :D

Се изнервирав сабјале во школо ради една оцена, но небитно е толку веќе не се нервирам. Бев и на отварањето на игротеката на тетка ми и јавно и посакувам многу успех. :D
За некој пола час ќе одам на курс по англиски не ми замерувајте ако после на англиски ви пишувам, од 5-7 само на англиски размислувам.

И еден поззз до сите со песната, многу ми се допаѓа.

 
Статус
Затворена за нови мислења.