1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Искуства со интервју за барање работа
 1. 21 јуни 2012

  Mystique

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Поени од трофеи:
  1,103
 2. 12 мај 2012

  Trouble

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Поени од трофеи:
  1,123
 3. 8 март 2012

  TheKitten

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  549
  Допаѓања:
  629
  Поени од трофеи:
  93
 4. 22 февруари 2012

  Minella

  Активен Член, Женски, од Pust ostrov
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  43
 5. 21 февруари 2012

  Македонец

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Поени од трофеи:
  1,063
 6. 14 февруари 2012

  Trajche

  Староседелец
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Поени од трофеи:
  1,133