1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Вицови
 1. 13 јануари 2014

  MimeQueen

  Полноправен Член, Женски, 21
  Мислења:
  86
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  18
 2. 1 мај 2013

  Elena

  Истакнат Член, Женски, од Home.
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  343
 3. 18 јануари 2013

  kizzo

  Истакнат Член, Машки, од Скопје-Ченто
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  Поени од трофеи:
  93
 4. 22 мај 2012

  Invisible

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  103
 5. 14 април 2012

  Dee Dee

  Истакнат Член, Женски, од Право,па лево,вртиш кривина и у П.М!
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Поени од трофеи:
  63
 6. 8 март 2012

  kones

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  343