1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Школување на приватен или државен факултет?
 1. 7 јули 2014

  Makedonec

  Модератор, Машки
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. 31 јануари 2014

  Scars

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Поени од трофеи:
  1,143
 3. 28 август 2012

  LMFAO

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Поени од трофеи:
  63
 4. 6 јули 2012

  foREVer

  Староседелец
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Поени од трофеи:
  743
 5. 26 мај 2012

  Mermaid

  Полноправен Член, од Скопје
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  8