Кој член?

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Ај сеа ја вака да почнам со моето гледиште во овие месец ипол дена тука (иако според мене временскиот интервал е доста краток)
За најфина ја ставам Sarah пошо секаде нејзиниот стил на пишување и презентирање на став е тивко но без многу влегување во конфликт. И мислам дека повеќето би се сложиле со ова. Исто во оваа категорија би ги додал @Kitten, Мила К. Marijanela Blondie
За најкреативни едно време беше многу актуелна lady_blue но некако во последно време им ја препушти таа титула на Реми и LadyInPink.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
За најоткачен не праам мубает се знае parvati, исто и за најспамер (у позитивна смисла, сине). За најстабилен во ставови ги ставам Knife (изненадувачки за тие години), ГоспоТ, True_Blood, Везилка, Мортидо у последно време. За најдиректен може да ги ставам двете спротиставени страни Baronessa и True_Blood.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Најприземен ShakaZulu, го знам од другде, исто тука го ставам ГоспоТ, Мортидо. За најнегативен сите оние тролови со план да уриваат форуми - спамираат со неквалитет и quasidobuletriple personality disorder. Администрација не спомињам, само ќе ја пофалам за одличното одржување на форумов. Идемо даље.
Не можев да го стаам целово у еден пост пошо лимитирано е тагирањето па ги разделив на четири.
 

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
33
Скопје
Не знам колку ќе биде интересна темава, бидејќи не се многу знаеме сеуште. Треба да одговорите на прашањат кои ве асоцираат на некој член.

Кој е најшегаџија? parvati
Кој е најмузичар? Sarah
Кој е најфин? ipopovski
Кој е најприземјен? ShakaZulu
Кој е најкреативен? parvati пак :p
Кој е најмуабетчија? Sarah пак :)
Кој е најдобар модератор? јас бе јас :p шала, не делам никого :)

Одговорете на овие прашања со некој член и слободно додате други.

Според мене вака :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
ееееее
шеспати пробав да одберам по еден нај за секој нај
ама не можааааам (happy)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and parvati