1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Вицови
 1. 27 април 2017

  Nikola Ilievski

  Нов член, Машки, од Skopje
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  3
 2. 8 декември 2015

  beautifull liar

  Истакнат Член, 26
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  103
 3. 16 мај 2015

  mspasenoski

  Староседелец, Машки, 31, од Карпош - Влае
  Мислења:
  442
  Допаѓања:
  701
  Поени од трофеи:
  1,103
 4. 10 ноември 2013

  Peace

  Истакнат Член, Женски, 20
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  103
 5. 6 април 2013

  Хоуп*

  Proton
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Поени од трофеи:
  753
 6. 16 јануари 2013

  kizzo

  Истакнат Член, Машки, од Скопје-Ченто
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  Поени од трофеи:
  93
 7. 14 април 2012

  Dee Dee

  Истакнат Член, Женски, од Право,па лево,вртиш кривина и у П.М!
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Поени од трофеи:
  63
 8. 4 април 2012

  ZmajChe

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Поени од трофеи:
  93