1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
Поуки за животот
 1. 24 март 2012

  JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,489
  Допаѓања:
  14,399
  Поени од трофеи:
  1,683
 2. 19 март 2012

  lady_blue

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 19 март 2012

  parvati

  Сангвиник
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Поени од трофеи:
  973
 4. 19 март 2012

  marjan

  Истакнат Член, Машки, од Bitol, Bitola, Macedonia
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  Поени од трофеи:
  93