1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1057

Тема:
Личен дневник
 1. 9 јануари 2019

  Iris*

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  779
  Допаѓања:
  1,318
  Поени од трофеи:
  1,103
 2. 8 јануари 2019

  Prashina

  Староседелец
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,015
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 8 јануари 2019

  Ballet is my life

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  153
 4. 8 јануари 2019

  Danzl

  Нов член
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  3