Сакам да кажам/Сакам да прашам

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Гледаш колку е одвратно вака, јас сум цело време со такво меме во умот, кога зборувам за сериозни ствари а вие ми доаѓате и коментирате со глупости како ова или она ви е досадно, како да ве јас терам да доаѓате да ме читате... :)
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
сакам да кажам дека понекогаш ми доаѓа мисла вглава, дека форумов неможе да си стави кључ поради мене, поради тоа што само јас му досадувам:frantic:rolleyes:
можеби ќе треба конечно да се изгубам одовде:^)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
сакам да кажам дека понекогаш ми доаѓа мисла вглава, дека форумов неможе да си стави кључ поради мене, поради тоа што само јас му досадувам:frantic:rolleyes:
можеби ќе треба конечно да се изгубам одовде:^)
Ти си белегот на цб:D
Ако се немам логирано една недела одма знам од кој член највеќе ќе читам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Сакам да прашам, оти ете не знам, во што е поентата или со која цел се прават еден куп нови теми од нов регистриран член како овој моментално најновиот..и на крај ке го банираат?
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com

Освен она што е цели извадоци од книги на Кроули или други автори (на такви есеи е наведен изворот) - другото, јас сум автор. :)

8 години ќе прави блогот и има 200+ есеи :)
Браво. И многу добро е уредено, немав време да прочитам оти имам доста обврски периодот, ама од тоа што разгледав си најдов доста интересни наслови т.е есеи кои сигурно ќе ги прочитам.
Имаш доста добар начин на размислување, и по тоа што прочитав нешто на форумот конкретно на темава, само пишуваш доста опширно и мислам дека повеќето и воопшто не се нафаќаат да те читаат, кога ќе видат голем текст оти во спротивно доста добри дискусии би се развивале.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хептаграм XI

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Форумите за 90% од луѓето им е за „убивање време“, да избегаат од самите себе :) А форумот е прекрасна алатка, само да се има дискусии - која пракса се стекнува за зборување и оформување на сопстцената мисла :)
Но добро е што не се нафаќаат да читаат...
Секако не сакам да расправам за битни ствари со мрзливи луѓе :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and escape