Чет муабети (ти реков-ми рече)

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Здодевно ми е. Ми се прави муабет, а тука слабо сте размуабетени. Ајде поактивни малку, секако на жешкото нема што да се прави.
Не си ги погодив кафето затоа два сати ќе го пијам :kafe|-((star).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ВинаНевина

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
И јас кога сум онлајн никој нема за муабет и само си скролам низ мислењава ко некоја мутава.
Јас па кога сум онлајн тебе те нема и така. Ама ај, те чекам во темата за фотографии сега имаш шанса да се дружиш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ВинаНевина

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Се нешто во погрешно време ве има :kafe(star).
Досадата си го прави своето, а во комбинација со жешкото е невидена катастрофа. Мразам лето и пеколни горештини. Едвај чекам зима да функционирам како што треба.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
@ipopovski некако ме изненади во одноос на тоа дека не делуваше како некој официјален прв човек на црнобело напротив,урбан дечко кој донесе позитивна енергија во секој поглед поздрав до него
@Ita скромното девојчето од Капиштец и ведар лик кој треба секој да ја има за пријател и и научи многу од неа поздрав девојче ;)
@Pica pica кога ќе го запознаеш нема да се покаеш,искрен и оптимист за многу работи и човек од доверба кој може даизнајде начин да ти помогне во дадена ситуација.
@Beauty&Beast е темперамент и голем другар мислам дека има одговор на секое прашање иако не го знае ќе се потруди да те доближи,смешка е голема само се смее и монотонија со неа нема секогаш има што да се каже. поз Т
@Electra не ја знам многу,а ја имам видено еднаш во животот,ми делува на девојка со став повеќе следна прилика.
@Saladin е не секојдневен тип доста педантен во својте постапки и со принципи во животот,тешко можеш како на многу други да му наметнеш да мисли на ист начин како тебе иако тој има сосема спротивно мислење,исто така секогаш е тука за совет и за каква било консултација.
Има и други што не ги споменав али генерално мислам дека постои хемија помеѓу членовите,онаква хемија која ни дава причина за повторно да се собереме !! :frantic:cool::kafe
За мене нишо а? Добро, следниот пат не те поздравувам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Па не би те цитирал не те знам,а кога би седнале би имал некаква представа како и ти вака само по некое мислење и реплика,вака реален ми делуваш за многу работи,а друго незнам ;)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Па не би те цитирал не те знам,а кога би седнале би имал некаква представа како и ти вака само по некое мислење и реплика,вака реален ми делуваш за многу работи,а друго незнам ;)
Како не сме седнале? Ти слабо памтиш. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Beauty&Beast

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Потсети ме може сум изумил,па еве дојди на наредна и ќе се запамтиме ;)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Потсети ме може сум изумил,па еве дојди на наредна и ќе се запамтиме ;)
Аеродром, во Red Caffe, ти седеше до Beauty и Saladin, јас седев карши тебе. Си отидов порано дека требаше за Тетово да одам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno