Сакам да кажам/Сакам да прашам

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Што интернет користиш? И на која конекција го конектираше лап топот?
Види го ова ако може да ти помогне

Ти благодарам Ита. Си го најдов најголемиот проблем, а тоа е дека немам уште едно кабелче... :place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Нашиве новинари се утепаа од пишување како картата за мјузиклот посветен на Тоше “ Тајно моја“ била 1200 динари и истата е скапа за наш џеб. Можеби но чисто ме интересира зошто истите новинари не напишат статии за тоа како картата за Цеца е скапа или како Жељко Јоксимович не беше скап со три концерти по ред со приближна цена на иста локација?
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ти благодарам Ита. Си го најдов најголемиот проблем, а тоа е дека немам уште едно кабелче... :place
За wireless ти треба само еден кабел, тој од модемот до рутерот, и толку. Штом си на wireless, не ти треба кабел. Нема потреба да врзуваш рутер со лаптоп со лан кабел за да смениш име/лозинка. Никогаш не сум го правел тоа со кабел и немам намера да почнам.
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Да ти верувам ама не верувам :)
Нема што да изгубиш, ако не друго партнерот кој подоцна ќе ти стане цимер, можеш да го користиш како вреќа за мавање, не мора да одиш на тренинзи:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Нема што да изгубиш, ако не друго партнерот кој подоцна ќе ти стане цимер, можеш да го користиш како вреќа за мавање, не мора да одиш на тренинзи:D
хахаха да бе па да ме пријави за семејно насилство (bandit)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
хахаха да бе па да ме пријави за семејно насилство (bandit)
Ете гледаш веќе стануваш одговорна, тоа е добра одлика на еден човек, ти реков јас твоето допрва доаѓа:)
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Iris*