Сакам да кажам/Сакам да прашам

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Имам отворено многу теми, но мора да признае ама несака Егзистенчето, дека имам и убави теми начнато.
Брaвo, медaл зa тебе.
Ајде сегa би те зaмoлил дa се држиш кoн квaлитетoт зa кoј тoлку се зaлaгaш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule and Outrider

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Брaвo, медaл зa тебе.
Ајде сегa би те зaмoлил дa се држиш кoн квaлитетoт зa кoј тoлку се зaлaгaш.
Јас се држам Саладинчо АМА ти очигледно одамна си го испуштил....види, обиди се и побарај го за да и ти се присетиш што беше квалитет а што сарказам и цинизам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Дај бе тишина бе ало. Не трујте со глупи муабети.
.. Грешиш, ај другите теми ги затварате и кинете мислења, ама и оваа ли бе?
Аман веќе со оваа ваша диктатура, па нели треба да си споделиме мислења, да си се искажеме, немој да ни правите да се осеќаме непожелни затоа што вие сте во администрацијаа.
Ј*бе ми се за вас ... !

Ве ставиле админи на волку малечок форум и летате во воздух .. ?
Па еве колку други и колку само поразвиени форуми има (не, егзистенс, не е кајгана тоа) со кул админи, кул луѓе, кул теми, но штета, каква влада на државава таква влада и на форумов.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Па и тебе би те копкала да ме видиш мене :zelen(star)
Пушти ми слики4е од тебе како прави6 ајвар, ина4е ни6т0 не м3 копка:DD

.. Грешиш, ај другите теми ги затварате и кинете мислења, ама и оваа ли бе?
Аман веќе со оваа ваша диктатура, па нели треба да си споделиме мислења, да си се искажеме, немој да ни правите да се осеќаме непожелни затоа што вие сте во администрацијаа.
Ј*бе ми се за вас ... !

Ве ставиле админи на волку малечок форум и летате во воздух .. ?
Па еве колку други и колку само поразвиени форуми има (не, егзистенс, не е кајгана тоа) со кул админи, кул луѓе, кул теми, но штета, каква влада на државава таква влада и на форумов.
Не брат, секој има право да пишува што сака и да дискутира но темата СДК/СДП е во општи муабети, значи нешто прашуваш поврзано со некоја општа тема, се дискутира за нешто паметно, не за мерење на кој му е подолг. За такви работи имаш теми Испукајте се, чет муабети, критики за администрација и други теми. Тоа ти е исто ко во љубовна исповедувачница ти да пишуваш за тоа со кој член добро стоиш, кој модератор го мрзиш и други форумски препуцавања.





И доста со глупи муабети, имаме интересни новости, ПОЧНУВА НАТПРЕВАРОТ ВО ФОТОГРАФИЈА, напунете ги апаратите и телефоните, ќе ви требаат:DDDD
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence and Saladin

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Јас се држам Саладинчо АМА ти очигледно одамна си го испуштил....види, обиди се и побарај го за да и ти се присетиш што беше квалитет а што сарказам и цинизам.
Не знам за што точно се држиш орхидеја, но каков одговор бараш на твоето мрчење?
И не е поентата да си го мериме кој колку вложува за квалитет, поентата е секој да придонесе за истиот. А очигледно е дека ти немаш намера, туку едноставно сакаш секогаш да изиграваш дворски шут, калимерисуваш само за да добиеш „политички“ поени, полнење на его, you name it. Еве сега има иницијатива за проза и поезија, фото натпревари, теми во филозофија кои стојат одамна отворени, да не зборам за ЉиС катчето, може и по некоја шега не е на одмет.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: incule

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Пушти ми слики4е од тебе како прави6 ајвар, ина4е ни6т0 не м3 копка:DD


Не брат, секој има право да пишува што сака и да дискутира но темата СДК/СДП е во општи муабети, значи нешто прашуваш поврзано со некоја општа тема, се дискутира за нешто паметно, не за мерење на кој му е подолг. За такви работи имаш теми Испукајте се, чет муабети, критики за администрација и други теми. Тоа ти е исто ко во љубовна исповедувачница ти да пишуваш за тоа со кој член добро стоиш, кој модератор го мрзиш и други форумски препуцавања.





И доста со глупи муабети, имаме интересни новости, ПОЧНУВА НАТПРЕВАРОТ ВО ФОТОГРАФИЈА, напунете ги апаратите и телефоните, ќе ви требаат:DDDD
Не секој знае за тие теми, така да мислам дека работата на администрацијата е токму тоа да ги префрла мислењата во соодветни теми, повеке би рекол чистачкиот тим, бидејки ви е иста работата како и на чистачите, бришете г*мна, кастрирате, кратете туѓи мислења, блокирате, казнувате и така натаму ...

Ајде, кој отвара прв?
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Не знам за што точно се држиш орхидеја, но каков одговор бараш на твоето мрчење?
И не е поентата да си го мериме кој колку вложува за квалитет, поентата е секој да придонесе за истиот. А очигледно е дека ти немаш намера, туку едноставно сакаш секогаш да изиграваш дворски шут, калимерисуваш само за да добиеш „политички“ поени, полнење на его, you name it. Еве сега има иницијатива за проза и поезија, фото натпревари, теми во филозофија кои стојат одамна отворени, да не зборам за ЉиС катчето, може и по некоја шега не е на одмет.
Прво ми велиш да се ДРЖАМ за квалитетот а сега пак велиш дека незнаеш за што точно се држам.
Втора работа е што никаде не спомнав било какво мерење на незнам што.
Трета работа е што секогаш сакаш да ми дадеш разни епитети а можеш да се воздржиш од таа твоја некултура.
Каде сакам, таму ќе пишувам!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe