Сакам да кажам/Сакам да прашам

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Ооооооооо, здраво Егзи, арно ти текна да се пријавиш:)
Темата си беше убаво отворена и нема везе колку се номинирани..требаше само културно да одберете и да ја затворите..(колку да си најдете работа малку за да не дремете бадијала).
Oстај го бе, го гледаш таен агент против форумот е, демек стајте ме админ за форумот да работам :D|
Гледаш сака без членови да стане форумот... no logic at all
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Една ластовичка не прави пролет.
Така и темата за најфорумџии.
Демек капата ќе ви падне ако не пишете нешто таму.
@BioTrpe прибери се малце, се` што имаш лично против одреден член, пиши му нему, не мора секаде да го тераш самарот против дотичниот член. Ако имаш против него како раководител, пиши во темата за критики но образложи точно што ти пречи во објективни црти, не вака. Разбирам кога на шала ќе се пецкаме, но во секој пост него што го цитираш гледам личен анимозитет.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Oстај го бе, го гледаш таен агент против форумот е, демек стајте ме админ за форумот да работам :D|
Гледаш сака без членови да стане форумот... no logic at all
Искрено да ти кажам дека не ми е јасно ни што сака, ни како сака, ни зошто е на форумов....а и прашање е дали воопшто е присутен на форумов.
Негово право, што сака нека прави..се додека е дозволено регистрирање, нормално е дека ќе има и напасти од разни членови..нема куртул:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
Скоро петта година од моето членство тука. Можеби делува детски, ама буквално со форумов и сите настани и случувања тука изразнав и се менував и имам посебни симпатии кон него иако сега многу, многу слабо пратам портали.
Сакам да кажам дека навистина ми е криво што последниве една или две години, една или неколку, веќе не знам, личности го уништуваат, намерно.
 

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Скоро петта година од моето членство тука. Можеби делува детски, ама буквално со форумов и сите настани и случувања тука изразнав и се менував и имам посебни симпатии кон него иако сега многу, многу слабо пратам портали.
Сакам да кажам дека навистина ми е криво што последниве една или две години, една или неколку, веќе не знам, личности го уништуваат, намерно.
dwd.jpg
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Ооооооооо, здраво Егзи, арно ти текна да се пријавиш:)
Темата си беше убаво отворена и нема везе колку се номинирани..требаше само културно да одберете и да ја затворите..(колку да си најдете работа малку за да не дремете бадијала).
Се согласувам со тебе, треба да си најдат малку работа и да не дремат бадијала. Пример да почнат да делат банови на дупли јузери.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja