1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Донација на компјутери за сиромашните и оштетените во поплавата 2016
 1. 11 јануари 2017

  BioTrpe

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  143
 2. 23 ноември 2016

  Luckky

  Upright, Женски, 27, од Western Sky, Land of Oz.
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 4 октомври 2016

  Prashina

  Староседелец
  Мислења:
  1,325
  Допаѓања:
  3,009
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 4 октомври 2016

  Ѕид на плачот

  Истакнат Член, Женски, 27, од Скопје
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  343