Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ко во Северна Кореја што ги лажеше тој дека освоиле светско во фудбал, така и нашиве. Ама за олимпијадава овие од Северна Кореја барем нема да ги лажат, имаат медали освоено.

Австро-Унгарија, Месопотамија и Ацтеките побрзо ќе освојат медал :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Не ми е јасно како може поедининци во нашава држава да бидат ,ниту геј ,ниту лезбејки , ниту педофили туку сосема нормални здрави и прави граѓани највероватно на Македонија , а истите тие се прилагодуваат на странските туристи , секаков вид гости и бизнисмени ,зборам претежно за земјите од поранешна Југославија ...
Имено истите тие го зборат нивниот мајчин јазик со 20-30 % знаење на јазикот (важно го зборат ) ,а тоа изгледа доста К... Пушачки ,а во некој делови со се јајца , па следува смешкање ,тоа негирање некое не постои само ДА да се викало ,да така е , е баш така ,нормално да итн , дали тие луѓе со неодреден идентитет и повеќе идентитети во себе кој ги негува длабоко во него се вродени или наметнати во неговиот мозок , е тоа е прашањето ?? (facepalm):sleep
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
And another ticket giveaway won. Time to watch Suicide Squad ( I think it'll suck )

Ај па ќе кажеш како те бендисал. Мене ми беше забавен, реално Марго растури како Харли, ама многу е провиден и има многу глупави моменти. Можат DC многу подобро, ама потфрлија и со овој и со BvS