Педофилија

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Читам насловот и автоматски мислам дека некој сечел нокти на раце, отварам и ликот на нокти на нозе сече (facepalm)(party)

Инаку нешто се пронесе глас во весник дека некаков вмр-офцки 44 годишен педофил силувал 11 годишно девојче. Не знам зошто го користат поимот `обљубил` (facepalm) Почнаа да силуваат деца по улици ......(сорос е криф)
Ит вас у некоја гаража. Девојчето побарало пари ( со кој памет бараш пари бе од рандом тип ? ) и овој и рекол ај со мене ќе ти даам .. и ја бапнал у некоја гаража .. What the actual fuсk dude ..
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ит вас у некоја гаража. Девојчето побарало пари ( со кој памет бараш пари бе од рандом тип ? ) и овој и рекол ај со мене ќе ти даам .. и ја бапнал у некоја гаража .. What the actual fuсk dude ..
Не е рандом тип и јас као тебе мислев весниците сасвим другачије пишаа.
Бил школски пријател на татко и и наводно се зезале и као она му рекла ај сеа дај 20 денара као части,уствари девојчето е керка на Весна Петрушевска
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Педофилот бил прв братучед на некоја фаца ја заборавив од ВМРО.
Боже, што мешаат баби и жаби.
Што сум ја одговорна и каква врска имам за постапките на братучедиве (facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Priroden

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Сo кoј пaмет пoслушaлa кoгa и рекoл aј дoјди вaму и ќе ти дaдaм.
Педофилот бил прв братучед на некоја фаца ја заборавив од ВМРО.
Боже, што мешаат баби и жаби.
Што сум ја одговорна и каква врска имам за постапките на братучедиве (facepalm)
Мoрa дa се кaже тoa. Нив ништo не им мoжaт зaтoa мoрa дa се знaе кaкви луѓе влaдеaт. Имa некoи не знaaт.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Не е рандом тип и јас као тебе мислев весниците сасвим другачије пишаа.
Бил школски пријател на татко и и наводно се зезале и као она му рекла ај сеа дај 20 денара као части,уствари девојчето е керка на Весна Петрушевска
Обично чести се таквите случаи на педофилија. Од познат човек - пријател на татко/мајка.
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
Сo кoј пaмет пoслушaлa кoгa и рекoл aј дoјди вaму и ќе ти дaдaм.

Мoрa дa се кaже тoa. Нив ништo не им мoжaт зaтoa мoрa дa се знaе кaкви луѓе влaдеaт. Имa некoи не знaaт.

Детенце е. Не барај логика кај детенце. Тоа не размислува како јас и ти. Не е свесно за пиздариите кои се случуваат во светов. И да не ги побарала тие 20 денари, ако и се намерачил педофилот, толку е.
Искрено душа ме здоболе кога видов за случкава, нема да коментирам повеќе. Што и да искоментирам, џабе е, штетата е веќе направена. Се надевам само дека правдата ќе се задоволи и дека педофилов ќе скапува во затвор.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Моронот упропасти детски живот. Објавиле и фотографија. Каква фаца подмолна, лешинарска. Такви педофили заслужуваат смртна казна, пред тоа сечење на половиот орган, малку е скапување во затвор.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Детенце е. Не барај логика кај детенце. Тоа не размислува како јас и ти. Не е свесно за пиздариите кои се случуваат во светов. И да не ги побарала тие 20 денари, ако и се намерачил педофилот, толку е.
Искрено душа ме здоболе кога видов за случкава, нема да коментирам повеќе. Што и да искоментирам, џабе е, штетата е веќе направена. Се надевам само дека правдата ќе се задоволи и дека педофилов ќе скапува во затвор.
Немa дa скaпе вo зaтвoр. Не е сaмo oвoј случaј, немa дa кaжaт никaде и ќе се зaбoрaви.
Зошто бил пријател на татко и, затоа му поверувала. А башка девојчето мислам дека има проблеми со развојот.
Јaс ни нa брaт не би пoверувaл не пa нa пријaтел и тoa не мoј. Не знaев зa другoтo, знaчи тoј си искoристил штo е тaквa.