Чет муабети (ти реков-ми рече)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Каприкорн беше спомнала сме се правеле мадафакери, а не сме знаеле кој ја напишал „Војна и Мир“, па кон неа ми беше упатено првичното мислење, ама ти некако ме исцитира, па си направивме муабет. :D
Одговараш и на оние кои не те прашале, а мене не ми одговори://
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Falanga

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Јас тебе нигде не те спомнав, ни со име ниту па те означив. Ако се вреѓаш толку виртуелно тоа си е друга работа
Па ти никого не спомна де, најјако е така демек одоколу и општо, ама на форум со двајца без тројца, не треба не знам какво гатање за да се сфати за кои мислиш дека се тие што се прават саркастични, а да ми биле уствари неписмени.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Па ти никого не спомна де, најјако е така демек одоколу и општо, ама на форум со двајца без тројца, не треба не знам какво гатање за да се сфати за кои мислиш дека се тие што се прават саркастични, а да ми биле уствари неписмени.

не знаев дека се сметаш за саркастична, не сум те читала
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Каприкорн беше спомнала сме се правеле мадафакери, а не сме знаеле кој ја напишал „Војна и Мир“, па кон неа ми беше упатено првичното мислење, ама ти некако ме исцитира, па си направивме муабет. :D


Праф маш е мит!

Не е вистина дека е мит.

Јас сум доказ за тоа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Falanga

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
а не сме знаеле кој ја напишал „Војна и Мир“, па кон неа ми беше упатено првичното мислење, ама ти некако ме исцитира, па си направивме муабет. :D
што би рекол Кили: "Војна и мир е најдолгата сесија на губење време во мојот артистички живот :D "

Цитирам една моја покојна комшика: Сваки дан и се качвај на женАта, прав ќе си маш!
Е сеа, се промакнува по некој ден ретко и одма со к’нење се почнува. Да ги викнеме Mythbusters да истестираат :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
Пак ке кажам.
Дајте бе некој нека побае.:^)

9d3a531979ffbf3fb0e5dc59ae1059e8.jpg


Еве драги гледачи како администрацијата бае на форумот да се разработи хахахаха.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and misterija