Сакам да кажам/Сакам да прашам

Solange

Член со 30 казнени поени
6 април 2016
112
132
43
И мие те сакамо(inlove)

(facepalm) Лето жешко не чека сите низ светов, можеби едно од најтоплите до сега во историјата.(sun) Ке го бараме(rain), иако ке се пие :kafe во сенка и на планина, ке биде:frantic.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ако ве мрзи да направите неколку клика и да постирате во политичките теми или во одамна посочената чет муабети која е единствена погодна за нивото на муабети кои ги правите, мене не ме мрзи да ве банирам, нека биде ова трета и последна опомена :kafe
Имате уште една неверојатна опција, пазете сега, ако ви се реплицира на некој пост од оваа тема, ок е еднаш онака да се прокоментира ама пет страни муабети се дебилизам и затоа кликајќи на `цитирај` и копи пејстирајќи го истото во соодветна тема можете фино да си продолжите со муабет таму.

Ова се едноставни и прецизни упатства за да се задржи каква таква естетика.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Ахххх
Ако ве мрзи да направите неколку клика и да постирате во политичките теми или во одамна посочената чет муабети која е единствена погодна за нивото на муабети кои ги правите, мене не ме мрзи да ве банирам, нека биде ова трета и последна опомена :kafe
Имате уште една неверојатна опција, пазете сега, ако ви се реплицира на некој пост од оваа тема, ок е еднаш онака да се прокоментира ама пет страни муабети се дебилизам и затоа кликајќи на `цитирај` и копи пејстирајќи го истото во соодветна тема можете фино да си продолжите со муабет таму.

Ова се едноставни и прецизни упатства за да се задржи каква таква естетика.
Ахх..како немав од оние топкине со боја, па да се размавтам тука, шаренило да го направам местово кое така добро го штитиш:rofl
(мала провокација, не се костреши одма и не ги оштри забите):rofl
 

Solange

Член со 30 казнени поени
6 април 2016
112
132
43
Ако ве мрзи да направите неколку клика и да постирате во политичките теми или во одамна посочената чет муабети која е единствена погодна за нивото на муабети кои ги правите, мене не ме мрзи да ве банирам, нека биде ова трета и последна опомена :kafe
Имате уште една неверојатна опција, пазете сега, ако ви се реплицира на некој пост од оваа тема, ок е еднаш онака да се прокоментира ама пет страни муабети се дебилизам и затоа кликајќи на `цитирај` и копи пејстирајќи го истото во соодветна тема можете фино да си продолжите со муабет таму.

Ова се едноставни и прецизни упатства за да се задржи каква таква естетика.
Пуси, а нас па не заболе што некој соросоид ке не банира, па послем тоа да си влеземе повторно и да му докажеме дека неговите закани се залудни и дека лаже тука пред сите дека знаел да банира.
Смешни сте кога се правите насилници вие Соросоидите, затоа и нема да ви успее ништо посебно.:rofl
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Пуси, а нас па не заболе што некој соросоид ке не банира, па послем тоа да си влеземе повторно и да му докажеме дека неговите закани се залудни и дека лаже тука пред сите дека знаел да банира.
Смешни сте кога се правите насилници вие Соросоидите, затоа и нема да ви успее ништо посебно.:rofl

Многу е полесно да се банира него да се направи нов меил и да се регистрираш како јузер, јас жалам дека имаш сериозни ментални проблеми, ете те оставаме извесно време да пишуваш во име на залудниот алтруизам и пустата надеж дека си ги испил апчињата на време, ама нема друго чаре, знам дека е појако од тебе, едноставно те тера да правиш глупости и мене ми е жал, не ме интересира дали е родителски промашај, образовен промашај или генетика, твоја ствар.

Ете гледаш колку е лесно да се банира?
А и секој нареден отворен јузер ќе ти биде на два клика од бан.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Многу е полесно да се банира него да се направи нов меил и да се регистрираш како јузер, јас жалам дека имаш сериозни ментални проблеми, ете те оставаме извесно време да пишуваш во име на залудниот алтруизам и пустата надеж дека си ги испил апчињата на време, ама нема друго чаре, знам дека е појако од тебе, едноставно те тера да правиш глупости и мене ми е жал, не ме интересира дали е родителски промашај, образовен промашај или генетика, твоја ствар.

Ете гледаш колку е лесно да се банира?
А и секој нареден отворен јузер ќе ти биде на два клика од бан.
Зошто не знаеш некогаш да смириш топка, мора ли одма да банираш некого??
Прво ти почна со навреда за дебилни моабети идр...абе научи се малку да не ја покажуваш силата затоа што имаш право да казниш и банираш некој.
Претера со навредливи зборови..тебе еден ке ти кажат а ти со реферати ќе вратиш.
Нема што теми да се отвараат, нема веќе асални форуми, нема ништо, се е само драпање муда...и сега барем имаше курташак моабет..па нека има, незнам што толку ви пречи.:rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°