Сакам да кажам/Сакам да прашам

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Што има врска јас што сум со она што јас го мислам? Мене вашиот хумор (и грев ќе ми се пише на душа тие глупости хумор што ги нарекувам) не ми е смешен, ми делува како муабет меѓу лица со посебни потреби, така и ве третирав, ама ми се здосади само вас да ве гледам, башка и досаден ден е денеска, а знам дека секогаш можам да си поиграм со лавиците.
Така е душичко, со лавиците можеш слободно да си играш кога ќе ти биде досадно..само ние гриземе, внимавај...лесен плен си ни ти..партал ке направиме од тебе за фудбал играње...и мене ми е досадно, гледаш дека прифатив игра:rofl
Е сега греота да ги вреѓаш лицата со посебни потреби, ете повторно докажуваш колку си изопачена и безобразна....:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не знам како да објаснам веќе.
Админ/модератор не е машина туку човек кој може и смее да пишува како и секој друг член. Ако имате замерки за работата како модератор има тема за тоа.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Не знам како да објаснам веќе
Админ/модератор не е машина туку човек кој може и смее да пишува како и секој друг член. Ако имате замерки за работата како модератор има тема за тоа.
Зошто се обидуваш воопшто нешто да објасниш, кавгата не е поради тоа дали некој е админ, модератор или обичен член на форумов. Ете на дотичната Надежда некои членови на форумов и изгледаат како лица со посебни потреби, растревожени ид. симптоми од некои болести...ама ти нечиташ што треба, туку како ти одговара на патлакот така си правиш...:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Последна опомена... Темава тука е за да си кажеме што ни` лежи на душа. За развивање муабет имате посебна тема.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Зошто се обидуваш воопшто нешто да објасниш, кавгата не е поради тоа дали некој е админ, модератор или обичен член на форумов. Ете на дотичната Надежда некои членови на форумов и изгледаат како лица со посебни потреби, растревожени ид. симптоми од некои болести...ама ти нечиташ што треба, туку како ти одговара на патлакот така си правиш...:zelen
Па добро де ете така ве гледа. Не смее поради тоа што е модератор?
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Па добро де ете така ве гледа. Не смее поради тоа што е модератор?
Мореееееееее мајката, ебати одговорот и на тебе:mad: Модератор нека прави што сака и нека пишува што сака, никој не се буни се додека не почне да вреѓа ПРВА, пази ова, уште еднаш ти пишувам, ПРВА да се закача...лица со посебни потреби, ааааааа??? Убавини:frantic
Сакаш јас да ти кажам тебе како те гледам???
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Мореееееееее мајката, ебати одговорот и на тебе:mad: Модератор нека прави што сака и нека пишува што сака, никој не се буни се додека не почне да вреѓа ПРВА, пази ова, уште еднаш ти пишувам, ПРВА да се закача...лица со посебни потреби, ааааааа??? Убавини:frantic
Сакаш јас да ти кажам тебе како те гледам???
Вака ќе ме јадеш со заби? Се пожали од мене кај админот. Е баш се осетив како партал сега. Сосема ме заеба.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
СДК! Фала му на Бога ЗДРАВА СУМ и ПРАВА, СПОСОБНА, СЕКОГАШ СО ПОЗИТИВНА МИСЛА КОЛКУ И ДА МИ СЕ МРАЧНО ВО МОМЕНТОТ.. Капито?!
А @Хоуп* че мила што и да ПОМИСЛИШ, знај дека имаш сведок :* ;)
Грев веќе на душа си пишала ти :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo