1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1477

Тема:
Вицови
 1. 8 мај 2016

  escape

  Староседелец, Женски, од Skopje
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 2 април 2016

  ScorpioNka

  Истакнат Член
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  113
 3. 2 април 2016

  misterija

  Член со 30 казнени поени
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Поени од трофеи:
  103
 4. 2 април 2016

  antonio

  Like-Maniac, Машки, од Скоје- Ченто
  Мислења:
  814
  Допаѓања:
  1,111
  Поени од трофеи:
  1,103