1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1475

Тема:
Вицови
 1. 8 мај 2016

  escape

  Староседелец, Женски, од Skopje
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 1 април 2016

  antonio

  Like-Maniac, Машки, од Скоје- Ченто
  Мислења:
  813
  Допаѓања:
  1,110
  Поени од трофеи:
  1,103
 3. 1 април 2016

  ●Untouchable°

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 1 април 2016

  corki

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449
  Поени од трофеи:
  1,073
 5. 1 април 2016

  ScorpioNka

  Истакнат Член
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  113