Чет муабети (ти реков-ми рече)

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Се апелира сите безвезни муабети на членството склоно кон такви ствари да се постираат во чет-муабети. Во спротивно ќе бидат потребни казнени и банови, барем во подфорумите кои јас ги модерирам.

Него често се дешава муабет како денешната млада раја била ваква или онаква а поранешните биле ок. Тоа не е баш точно. Младата раја од моја генерација а.к.а оние кај кои тинејџерството се совпадна со крајот на милениумот и екот на транзицијата - they are cunts.
Тие постарите од нас, генерациите кои зафатиле троа од Југославија во доволна мера да се сеќаваат или чак биле и во ЈНА - they were fucking cunts.
Оние родени при крајот на екс-југа...well, they are just stupid cunts. А оние родени заедно или приближно со новата наказна творба од држава - they are just cunts.

А за старите генерации не вреди да се трошат зборови, тоа е движечки бескраен ужас.

They are all cunts, slightly different, but cunts nevertheless.

The Cunt - lap-lace hypothese :rofl
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Тенкју дарлинг . .
Беше вкусно и пријатно, го сакам твоето друштво! Следен пат јас честам. . (ова го зборев со елеганција) мош мислит....
Ама ќе те честам ко ќе седнам на пц пошто од на телефон не можам овде да постирам слики :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija