Како да упропастиш жена?

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Намести ја у када коа се бања да и испушти цревото од машината врела вода.:gjavol
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Па и за жената е исто. Нека те засака само ма колку и да е лукава и опасна ќе ја уништиш..
Само што жената може многу брзо да се опорави, а може и многу добро да скрие кога душата и е болна :)
Има и жени што тешко се средуваат, тоа е факт.
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Па и за жената е исто. Нека те засака само ма колку и да е лукава и опасна ќе ја уништиш..
Само што жената може многу брзо да се опорави, а може и многу добро да скрие кога душата и е болна :)
Има и жени што тешко се средуваат, тоа е факт.
Да бе, такви што тешко се средуваат коа ке рашират нозе и опаааа верверицата ке те упропасти.(facepalm)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Да бе, такви што тешко се средуваат коа ке рашират нозе и опаааа верверицата ке те упропасти.(facepalm)

Не зезај, да гледаме реално има такви. Не може па цел живот да биде упропастена, еден ден ќе се среди ама после период со мачење.
Познавам девојки кои после 5-6 годишна врска дури и 2-3 год не можат да се средат..
 
Последна промена:

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Кога се бања може малце осигурачите да се симнат и да си излезеш на кафе ,а после кога ќе се вратиш кој знае што ќе биде ?! :):D (bravo)