Што правите после секс?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Зошто сите цигари пушите? Зошто на пример не каснете нешто? :)

Тоа важи само за нас зависниците од никотин, тешко е да се објасни ама после секс е тој филинг цело тело ти бара цигарче исто као после туширање, ручек, излегување од вода кога е човек на плажа, не знам зошто ама организмот рика за никотин во такви ситуации :pusi
 

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Зошто сите цигари пушите? Зошто на пример не каснете нешто? :)
Затоа што после секс, цигарата ти дава специјално чувство, нешто како јагодка на шлагот :D
Секако тоа чувство само ние пушачите можеме да го разбереме :)
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Послем сексот ме фаќа оноа уникатно посторгазмично чуство на изгубена опуштеност за да наскоро настапи чуството на мрза веднаш послем тоа и ништо не праам, ако си заспијам ок ако не си се тегнам у кревет па добри 5 минути, и послем ке ја пикнам главата под јорганот или пак ке ја ставам перницата на лице док не ми снема скоро воздух...и тогаш мора да се стануе од кревет.
Исто така и на плажа праам коа ми е досадно и ме мрзи да станам од лежалката...идам под вода и гњурам док ми снема воздух.
Чуството на борба за живот во тие моменти ме разбудува:rofl
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Послем сексот ме фаќа оноа уникатно посторгазмично чуство на изгубена опуштеност за да наскоро настапи чуството на мрза веднаш послем тоа и ништо не праам, ако си заспијам ок ако не си се тегнам у кревет па добри 5 минути, и послем ке ја пикнам главата под јорганот или пак ке ја ставам перницата на лице док не ми снема скоро воздух...и тогаш мора да се стануе од кревет.
Исто така и на плажа праам коа ми е досадно и ме мрзи да станам од лежалката...идам под вода и гњурам док ми снема воздух.
Чуството на борба за живот во тие моменти ме разбудува:rofl
Нешто вакво??:rofl
 

Прикачувања

  • 8JqP94S.gif
    8JqP94S.gif
    2 MB · Прегледи: 11

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Па сеа зависи од инспирацијата.
Ако е ради реда зајко не ми е рамен. Ако е тазе ке се потрудам да потрае, док не ми се здосади.:rofl
Лол...ама е сладок зајакот на клипот, кутриот од кеифои си падна у несвести ахахахахаа.(inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
После секс обично одмарам и се спремам за втора/трета/која и да е партија (некогаш терам до последна капка) и земам 2-3 реда чоколадо како награда. Цигара кога како пошто сум екс-пушач. Идеално џоинт ама нема секогаш. :D
Кога сите партии секс ќе завршат сакам да спијам како бебенце.