1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Хименот како симбол на чесност и морална чистота: глупост од антички времиња
 1. 21 јануари 2016

  EmilijaS

  Истакнат Член, Женски, 23
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  128
 2. 12 јануари 2016

  violetmoon

  Модератор, Женски
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 10 јануари 2016

  Selene

  Модератор, Женски
  Мислења:
  719
  Допаѓања:
  1,867
  Поени од трофеи:
  1,103
 4. 10 јануари 2016

  diva orhideja

  Член со 30 казнени поени
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Поени од трофеи:
  253
 5. 10 јануари 2016

  Redhead

  Bookworm, Женски, од Neverland
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Поени од трофеи:
  1,133
 6. 10 јануари 2016

  massimaux

  Истакнат Член
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  328
 7. 10 јануари 2016

  existence

  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Поени од трофеи:
  1,683