Најфорумџии за 2015та

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Сега за сега резултатите од гласањето се вакви:

Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa: @MNOGO BITNO 1 глас, @Altaïr 2, @Beauty&Beast 2, и @diva orhideja 6 гласови.
Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: Љубов и секс 1, Општи муабети 1, Дводимензионална уметност 2 и Спорт со 4 гласови.
Тема што ја одбележа годината:Религија и тетоважи 1 и Фото натпреварот 9 гласови.

Член со најдобра смислa зa хумoр: @MissChievous 1, @diva orhideja 1, @Outrider 5 и @Electra 12 гласови.
Член со најлоша смислa зa хумoр: @corki 1, @diva orhideja 1, @Saladin 1, @Altaïr 1 и @MNOGO BITNO 5 гласови.
Најфилмoмaн: @Io Sono 1, @Saladin 1, @Altaïr 2 и Хоуп 10 гласови.
Нaјaктивен: @Makedonec 1, @malozauvek 1, @Outrider 1, @diva orhideja 3, @Altaïr 4 и @existence 7 гласови.
Најчитaч: @MissChievous 1, @Аркантос 2, @Luckky 1, @Redhead 5 и @Saladin 10 гласови.
Најприземјен: @Selene 1, @Outrider 1, @Аркантос 1, @Electra 1, @malo 1, @Sonuvalka 1, @LittleButterfly 1, @Saladin 1, @Ita 3, @existence 3 и @MissChievous 6 гласови.
Најпoет: @lady_blue 1, @violetmoon 3, @Аркантос 2, @Lena 3 и @Одисеј 5 гласови.
Најрoмaнтичaр: @Sonuvalka 1, @Lena , @afrodita 1, @Kisserboy 1, @violetmoon 4 и @Аркантос 7 гласови.
Најстабилен со ставови: @Selene 1, @LittleButterfly 1, @Outrider 1, @Аркантос 1, @MissChievous 3, @malo 1, @lady_blue 2, @Saladin 3 и @existence 7 гласови.
Најнестабилен со ставови: @malo 1, @MNOGO BITNO 1, @corki , @TheMotionless 1, @Altaïr 1, @malozauvek 2 и @diva orhideja 6 гласови.
Најфoтoгрaф: @Photographer 2, @malo 2, @MissChievous 2, @Saladin 3 и @Aleksis 6.
Најмистериoзен: @Ditto+Maker 1, @Altaïr 1, @MissChievous 1, @malo 1, @LittleButterfly 1, @Tantara 2, @Одисеј 2 и @Lena 4.
Најкреaтивен: @MissChievous 1, @Lena 3 и @malo 10.
Најфрaер/кa: @Altaïr 1, @Kisserboy 1, @коста 1, @alf 1, @Lady* 1, @Aristokrat 2 и @Electra 3.
Најзaљубен: @Doreah 1, @MissChievous 1, @Аркантос 1, @malozauvek 1, @violetmoon 1, @Одисеј 1, @Beauty&Beast 2 и @Lena 7.
Членови штo фaлaт a не се тукa: @melpomena 1, @Aleksis 1, @Марија 1, @Змејче 1, @The_Mayor 1, @parvati 1, @Kitty 2, @Luckky 2, @Lady* 2, @lady_blue 3, @Io Sono 3, @JaMi 3 и @True_Blood 5.
Нaјнaвивaч: @Altaïr 1, Хоуп 3 и @Struggler 4.
Најказнуван: Едногласно @diva orhideja 14 гласови.
Најплачко: @Struggler 1, @malozauvek 2, @diva orhideja 3, @alf 3 и @BioTrpe 3.
Нај-party breaker: @corki 1, @alf 1, @Аркантос 1, @MissChievous 1, @MNOGO BITNO 1, @afrodita 2 и @diva orhideja 3.
Најнеписмен: @MNOGO BITNO 6, @*V****** 2, @afrodita 2 @BioTrpe 1.
Најтупаџија: @Altaïr 1, @Outrider 1, @BioTrpe 1, @alf 2, @afrodita 2 и @diva orhideja 4.
Најдиректен: @Electra 1, Хоуп 1, @existence 3 и @Outrider 8.
Најинтересен: @Lena 1, @MissChievous 1, @Makedonec 1, @*V****** 1, @Struggler 1, @Electra 4, @Outrider 3.
Најдосаден: @Svetiot Duh 1, @malozauvek 1, @Makedonec 1, @Viktor k 6.
Најдобар мод/админ: сите :zelen 3 гласа, @Electra 1, @existence 3 и @MissChievous 4.
Најлош мод/админ:по еден глас за efederer, ipopovski i existence.

Тоа е тоа, гласајте си за фаворитите дури има време :D
Колку да стои и на оваа страна :)

Ако сакате да промените нешто ја имате листата, пополнете ја.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Аркантос

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Стајте ме мене у категорија најтупаџија и сите пропратни негативни титули што идат со неа, досаден, ово-оно. Колку да не стојат празни. Ах и ви фали категорија Најхипстер, омиленот збор на егзистенс. Just for the record и таа титула ја земам. :rofl
П.С. Ако одиме по логика најдосаден, најова, најона, не може дваесет души да тагирате, или може? Еве не знам. (facepalm)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Годината заврши, а ова се резултатите

Фoрумџијa штo јa oдбележa гoдинaтa: @diva orhideja
Пoдфoрум штo јa oдбележa гoдинaтa: Спорт
Тема што ја одбележа годината: Фото натпреварот

Член со најдобра смислa зa хумoр: @Electra
Член со најлоша смислa зa хумoр: @MNOGO BITNO
Најфилмoмaн: @Хоуп*
Нaјaктивен: @existence
Најчитaч: @Saladin
Најприземјен: @MissChievous
Најпoет: @Одисеј
Најрoмaнтичaр: @Аркантос
Најстабилен со ставови: @existence
Најнестабилен со ставови: @diva orhideja
Најфoтoгрaф: @Aleksis
Најмистериoзен: @Lena
Најкреaтивен: @malo
Најфрaер/кa: @Electra
Најзaљубен: @Lena
Членови штo фaлaт a не се тукa: @True_Blood
Нaјнaвивaч: @Struggler.
Најказнуван: @diva orhideja
Најплачко: @diva orhideja, @alf и @BioTrpe (еднаков број гласови=3)
Нај-party breaker: @diva orhideja
Најнеписмен: @MNOGO BITNO
Најтупаџија: @diva orhideja
Најдиректен: @Outrider
Најинтересен: @Electra
Најдосаден: @Viktor k
Најдобар мод/админ: @MissChievous
Најлош мод/админ: @efederer, @ipopovski и @existence (еднаков број гласови=1)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
ZASHTO TAGOVITE NERABOTAT?????


Патем, шо читач ќе бев, 15 комада само пројдов, упола од минатите 2 години. :(

:zelen
 
Статус
Затворена за нови мислења.