Изненадување што ви/сте направиле

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ако се рачуна порано кога им носев кецови на родителите, секогаш беа изненадени а понекогаш и увреѓени демек како било можно толку паметно дете да добива кецови на чколија...
 

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Не ми текнува изненадувања што сум ги правела. Ама мене ми имат правено :)
Дечкоми ми приреди изненадување кога правевмее 2 месеци. Цело време ми вика, љубов нема да се видиме на работа сум уморен сум утре ќе излезиме, и ја со цел памет му поверував. И си дојде од на работа ми вели одам кај другарми, тој не кај другар му, бил да купи ружи и мече. И ја дома си седам и гледам ми се јавува и ми вика, шо ќе прајш ако ти кажам дека сум кај тебе пред зграда? И ја му велам ќе трчам боса :giggle и ми вели слегувај долу сум, леле незнаев како да ги облечам влечките насмеана до уши и на брзина слагам и тој долу ме чека со ружите и мечето и ми вели на ваков ден нема да бидам со тебе? Нема шанси. И си го гушнав онака силноо и си спиев со мечеето(inlove):)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Замислете аутист да почне да раскажува какви изненадувања правел :frantic
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Последно, ептен, ептен ме изненади @existence со едно хендмејд ланче од @malo по кое пекав кога го видов на слика какво е најубаво.
Нему фала му што му текнало дури и кога јас сум подзаборавила, а на неа што се нафатила да направи исто, пошто првото беше продадено.
Алал да ви е! (hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: malo and Аркантос

gabi96

Полноправен Член
4 септември 2015
36
28
18
28
на мојот сакан му спремам супер изненадување
50/60 бонбони ама завиткани во украсна хартија:giggle:giggle:giggle:giggle иначе има 30 години:rofl:rofl:rofl
боље изненаџење нема! :D
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
На најдобра другарка и купив торта,она незнаеше и и спремив слика во рамка со нас две