1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Слика наместо лексилиум
 1. 7 октомври 2015

  Pica pica

  Староседелец, Машки, 86
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,090
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. 7 октомври 2015

  scarstone

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  603
 3. 17 септември 2015

  Aleksis

  Jukebox, Женски
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 16 септември 2015

  The Tramp

  Филмохолик, Машки
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Поени од трофеи:
  1,173
 5. 16 септември 2015

  ●Untouchable°

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Поени од трофеи:
  1,133
 6. 16 септември 2015

  Electra

  Неонка, од Big Sur
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Поени од трофеи:
  1,153
 7. 16 септември 2015

  Outrider

  A Witty Cat, од Disco
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Поени од трофеи:
  1,183