1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Serie A & Coppa Italia, 2015/16
 1. 1 август 2015

  Makedonec

  Модератор, Машки
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. 1 август 2015

  Хоуп*

  Proton
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Поени од трофеи:
  753
 3. 1 август 2015

  Продиџи

  Нов член, Машки
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  3
 4. 31 јули 2015

  Altaïr

  Shinigami, Машки, од Han Wavel
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Поени од трофеи:
  1,683