1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #88

Тема:
Хумористични форумски цитати
 1. 14 август 2015

  scarstone

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  603
 2. 23 мај 2015

  The_Mayor

  Фраер од пелени, Машки, од Градибачалник на Прибој
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 6 март 2015

  violetmoon

  Модератор, Женски
  Мислења:
  2,640
  Допаѓања:
  5,719
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 6 март 2015

  Outrider

  A Witty Cat, од Disco
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Поени од трофеи:
  1,183