Колку навистина треба да трае нормален секс?

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
;) Сите оние кој имаат мислење околу оваа темa слободно нека се произнесат и реално си го кажат своето мислење !!
 
Последна промена:

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Абе тоа зависи со кого и воопшто не е нормално ама така функционира.
Да речиме ако ти е за жената одма се знајт: 15 минути убедување, 5 минути мисионерски, 3 минути доги и 2 минути пеперутка ако ептен не и се спиет или ако не е нервозна.
Ако е пак за швалерката времетраењето оди од дневница до две, зависи колкави ти се приходите.
Е сега ако си на власт, нормално е да ги дупиш овците секој ден без престан 7/24 шо викаат по вестите, цел мандат а може и два.
А пак ако сакаш да ги импресионираш комшиите, пушташ порнич со глас до максимум 10тина минути, па го ставаш на муте, после 30 секунди пауза па пак до даска 20тина минути, и така константно цела вечер демек како на рекламине од топ шоп - НО ТОА НЕ Е СЕ, ИМА МНОГУ ПОВЕЌЕ...нека пукнат душманите маме нивно хоштаплерско.
Затоа сакав да образложам, поконкретно.
Постојат исклучоци само за празници, ама пак ако си го баткава место Балантајн или Трифун да го славиш Гурѓовден е немат секс за тебе.
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Јас сум по ненормалниот и неморалниот секс, затоа ќе се оградам од темава ]:)
Иначе, трае додека не доживеам оргазам. Мене така ми се отприлика наштелувани мерилата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
добри 30 минути ;3 тоа се таман за мене после уморен си и ке си заспиеш пупунец :rofl
 

Loner

Активен Член
13 март 2016
340
86
28
Skopje
Добри 30 минутки и после у кревет пупунец сум одма ќе заспијам :rofl