1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
Смешни и непријатни ситуации во маркети
 1. 13 декември 2014

  MoonFairy

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. 12 декември 2014

  escape

  Староседелец, Женски, од Skopje
  Мислења:
  2,190
  Допаѓања:
  2,256
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 6 декември 2014

  violetmoon

  Модератор, Женски
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 6 декември 2014

  Outrider

  A Witty Cat, од Disco
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Поени од трофеи:
  1,183