1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Филмски лексикон
 1. 27 октомври 2014

  Electra

  Неонка, од Big Sur
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 27 октомври 2014

  antonio

  Like-Maniac, Машки, од Скоје- Ченто
  Мислења:
  803
  Допаѓања:
  1,106
  Поени од трофеи:
  1,103
 3. 27 октомври 2014

  MissChievous

  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Поени од трофеи:
  1,683
 4. 27 октомври 2014

  Altaïr

  Shinigami, Машки, од Han Wavel
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Поени од трофеи:
  1,683