1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Permalink for Post #20

Тема: Треба ли религиозните предмети да се користат како посредници помеѓу луѓето и Бог?

Сподели: