1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Ти реков - Ми рече ... низ стихови
 1. 26 јуни 2012

  Kiril

  Активен Член, Машки, 30, од Струмица
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  43
 2. 6 март 2012

  Dea

  Активен Член, Женски, 21
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Поени од трофеи:
  43
 3. 5 март 2012

  lady_blue

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 5 март 2012

  Mila Kunis

  Истакнат Член, Женски, од Скопје
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Поени од трофеи:
  443
 5. 5 март 2012

  parvati

  Сангвиник
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Поени од трофеи:
  973