1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Ти реков - Ми рече ... низ стихови
 1. 24 јануари 2013

  Anakin

  Истакнат Член
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Поени од трофеи:
  203
 2. 26 јуни 2012

  Kiril

  Активен Член, Машки, 30, од Струмица
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  43
 3. 6 март 2012

  Dea

  Активен Член, Женски, 21
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Поени од трофеи:
  43
 4. 5 март 2012

  lady_blue

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Поени од трофеи:
  1,153
 5. 5 март 2012

  Mila Kunis

  Истакнат Член, Женски, од Скопје
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Поени од трофеи:
  443
 6. 5 март 2012

  She

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  568
  Поени од трофеи:
  393
 7. 5 март 2012

  True_Blood

  Upright, Женски, од Yellow submarine
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Поени од трофеи:
  1,133