1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #234

Тема:
Што читав денес на CRNOBELO.com?
 1. 3 септември 2014

  MoonFairy

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. 10 јули 2014

  melpomena

  Енигма, Женски, од На сигурно
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Поени од трофеи:
  1,673
 3. 10 јули 2014

  Electra

  Неонка, од Big Sur
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 9 јули 2014

  JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Поени од трофеи:
  1,683
 5. 9 јули 2014

  Prashina

  Староседелец
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,015
  Поени од трофеи:
  1,133
 6. 9 јули 2014

  existence

  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Поени од трофеи:
  1,683