Чет муабети (ти реков-ми рече)

Lillian

Истакнат Член
7 април 2013
198
263
163
Денес добив порака во која сум опомената за оф-топик,еден казнен поен и ако во иднина продолжам така,ке ми биде лимитиран пристапот.Ајме мене луѓе,се осетив како искарано дете кое ако е немирно нема да му дадат чоколадо.Ке ве молам пореално бришете ги мислењата,ние не сме овде да не бодирате и казнувате со поени што јас незнам ни за што ке ми се.Треба вие да ги мотивирате луѓето да се зачленат а не да ѓи лутите за да се одчленат а и така тука се двајца без тројца.Објаснете што имаше толку оф-топик за КАЗНЕН ПОЕН.
Дали вака се почуствува?
baby,cry,cute,sad-5bab14797afe4e70d9699bb4196ac41f_h.jpg
 

Podem

Староседелец
15 февруари 2012
363
356
1,063
300.000.000 BC
Кога ќе се вратам дома, ако ја најдам тетка ми ќе ти одговорам. Јас ја пиев кога одев на гости, ама ништо чудно и на друг начин да се конзумира.
Ако се врати,дај прашај ја тетка ти дали има од тоа габата и нешто чај за продавање,ми треба стартер култура за размножување.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Дали ќе можеш пак да и` веруваш зависи од поставеноста на пулсарот PSR B1257+12 и неговите две планети и од особено значење е во кој знак се наоѓа целиот систем. Најповолна ситуација ти е да се наоѓаат во знакот Риби и сите да бидат подредени како да лежат на една права со Венера.
:eek:Озбилно?