1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Ти реков - Ми рече ... низ стихови
 1. 26 јуни 2012

  Kiril

  Активен Член, Машки, 30, од Струмица
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  43
 2. 5 март 2012

  True_Blood

  Upright, Женски, од Yellow submarine
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 5 март 2012

  She

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  568
  Поени од трофеи:
  393
 4. 5 март 2012

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Поени од трофеи:
  1,683
 5. 5 март 2012

  lady_blue

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Поени од трофеи:
  1,153