1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Ти реков - Ми рече ... низ стихови
 1. 26 јуни 2012

  Kiril

  Активен Член, Машки, 30, од Струмица
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Поени од трофеи:
  43
 2. 19 април 2012

  Sara

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Поени од трофеи:
  343
 3. 18 април 2012

  Kitty

  Староседелец, Женски, од Cabo San Lucas
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Поени од трофеи:
  1,153
 4. 5 март 2012

  parvati

  Сангвиник
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Поени од трофеи:
  973
 5. 5 март 2012

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Поени од трофеи:
  1,683
 6. 5 март 2012

  True_Blood

  Upright, Женски, од Yellow submarine
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Поени од трофеи:
  1,133