1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Македонска поезија
 1. 5 јуни 2014

  Аркантос

  Romanticist, Машки
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 31 мај 2014

  İncognito

  Староседелец
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  Поени од трофеи:
  1,153
 3. 21 мај 2014

  Prashina

  Староседелец
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 19 мај 2014

  diva orhideja

  Член со 30 казнени поени
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Поени од трофеи:
  253