1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Трауми од минатото и нивното влијание во оформувањето на личноста
 1. 25 април 2014

  Kisserboy

  Староседелец, Машки, 24, од Битола
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 24 април 2014

  Kristina1003

  Полноправен Член, Женски, 27
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  13
 3. 24 април 2014

  Prashina

  Староседелец
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 24 април 2014

  diva orhideja

  Член со 30 казнени поени
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Поени од трофеи:
  253