Впечатоци од членови

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Едно време не многу дамнешно,ако пишеше впечаток за член тоа беше мешање во приФатност.
Ако не го прифатиш нечие лицемерие,или боже сачувај ако налик изгледа дека имаш членска книшка од форумски клан,те пуштаа на рехабилитација кај баба Рада и ќерка е.
Ако пробаш да си изанализираш нечиј карактер онака во себе,и ако се испостави дека се потврдува она што си го помислил или обратно,немаше потреба никаде да напишеш нешто.Одма се јавуваат јасновидци,кои ем знаат што мислиш(без разлика дали воопшто тоа мислиш)ем знаат дека немаш приФатен живот освен форумскиот.И си за жалење.
Па од толку што те "жалат"те погребуваат и во секој Фтор пост пишуваат како од врапчињата слушнале инормации за твојот приФатен живот(за кој во истата реченица тврдат дека го немаш)....и колку се само загрижени и запрепастени за твојот приФатен живот.
Уствари сите си се грижиме само за себе и за нашите истомисленици дур ни аплаудираат.
Тук таму ке налеташе некое "испоетизирано"постче,зачинето со сарказам(колку сум само јас уба и имам приФатен живот,и само влегов да ве поздравам,односно оздравам со моето присуство).
Ако ништо друго бар си се дружиме(е сеа кој како си го сфаќа дружењето и што бара во дружењето е друга работа)...и да не се лажеме,скоро секој од некој нешто научил.
Па дури и "интересни" се апла одмаздољубивите и лицемерни постови од членови за чии впечатоци и зборувам.
Малку поинакво изразување(не дека некоја иновација или слично)...чисто сакав да напишам општ впечаток што сите го оставаме...да да,без исклучок.
 

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Добро, намерно наудрени се правите? Ве извести Саладин дека постои посебна тема за х фактор и таму продолжете си го муабетов.

Добра личност си... не си давај со грд муабет да оставиш лош впечаток за тебе. Не си ти таква....;) :)
 

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
30
домче
Што сакавв да кажам.... Овај... онака.... импресии кои ми ги побудиле:

@Frank - да бевме во турско ти ќе беше војвода. Нај фер играч без скриени зајадливи намери. Тоа многу го ценам кај тебе, типче...
Се браниш на сите страни на најоригинален начин... Солзи пуштам од смеење кога читам како се откаруваш со некого...(y)(y)(y)

@maja-maja - испушташ некакви пријателски импулси со кои му даваш топлина на форумов. Таа твоја особина многу пријатно ми влијае... барем мене...:D

Но за дечково сум озбилен
плачат за негов број
најдобрипе п****
факат ги е*** @Kisserboy (ако се сеќаваш на песната (y))
Едно многу интересно типче, кое не се плаши од емоции. Оригиналец, де....

@diva orhideja - лик во кој си ги познавам сопствените гледишта кон светот.
Со начинот на кој настапуваш ме потсеќаш на една блиска личност од приватниот живот :nerd
Едноставно, драго ми е да те читам по форумов...

иако е релативно нова овде...
@Kristina1003 - питом лик со длабока душа. Имаш многу вредности во тебе, кои и тек допрва ќе испливуваат на површина... Да си го цениш тоа многу, не е нешто што секој го има.... секогаш успеваат таквите луѓе;) (nod) ...

Има и куп други за кои би сакал да напишам, ама полека, сакам уште малку да ги анализирам...
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
29
Битола
Но за дечково сум озбилен
плачат за негов број
најдобрипе п****
факат ги е*** @Kisserboy (ако се сеќаваш на песната (y))
Едно многу интересно типче, кое не се плаши од емоции. Оригиналец, де....
Убав впечаток не велам не :) :) Супер мислење имам и јас за тебе брат. ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Со овој пост сакам да ја натерам мојата систер @Kitty повторно да се врати и да биде присутна овде.
Бидејќи таа е таа која го прави форумот розево место за смеа и радост,
бидејќи е прекрасна личност која е неуморна да биде позитивна и добра,
бидејќи таа е таа со кој ми почнуваше овде денот со кафето и некоја неодолива дестинација,
затоа јавно ЈА ЗАМОЛУВАМ ако го прочита ова , да им прости на тие што и згрешиле и да не биде повеќе лута
и да се врати повторно во ова наше ЦрноБело светче ... Систер мој те сакам најмногу!
538153_529710410412323_362349759_n.jpg
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Со овој пост сакам да ја натерам мојата систер @Kitty повторно да се врати и да биде присутна овде.
Бидејќи таа е таа која го прави форумот розево место за смеа и радост,
бидејќи е прекрасна личност која е неуморна да биде позитивна и добра,
бидејќи таа е таа со кој ми почнуваше овде денот со кафето и некоја неодолива дестинација,
затоа јавно ЈА ЗАМОЛУВАМ ако го прочита ова , да им прости на тие што и згрешиле и да не биде повеќе лута
и да се врати повторно во ова наше ЦрноБело светче ... Систер мој те сакам најмногу!
538153_529710410412323_362349759_n.jpg
Еве ја удвојувам молбата.
Ајде @Kitty
Сме се рчкале сите,види јас како не се откажувам :D
Биди упорна,и биди овде ем ради себе,ради оној дел од миговите кога тебе ти е пријатно овде,и ради оние ради кој на било кој начин те изинтригирале да си овде(hug)
Едит..да не бидам воедно оффф топик,го делам мислењето на Јами околу впечатокот за тебе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and JaMi