Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Мене навистина не ми е јасно зошто нема една тема за орално здравје? Или пак подфорум, затоа што има доста теми поврзани со оралната средина?
Уште на почетокот кога се зароди форумов отворив една и ми отиде во канта. Онаа глупавана како „Страв од заболекар“ има се живо во неа, од прашања поврзани со стравот, до објаснувања (кои и јас ги имам давано) за некоја постапка.
Според мене, потребна си е таква тема.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Мене навистина не ми е јасно зошто нема една тема за орално здравје? Или пак подфорум, затоа што има доста теми поврзани со оралната средина?
Уште на почетокот кога се зароди форумов отворив една и ми отиде во канта. Онаа глупавана како „Страв од заболекар“ има се живо во неа, од прашања поврзани со стравот, до објаснувања (кои и јас ги имам давано) за некоја постапка.
Според мене, потребна си е таква тема.
Слободно имаш од мене зелено светло за таква тема.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Farfalla

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Старата мобилна верзија беше подобра, новава не ја отвора, се е нагнетено, кога конкретно кликаш на форумите, исто како рефреш да си кликнал.
 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
од каде излезе да имам опомена во пост на "посвети песна"??? колку што знам имаат и други така пострирано па немаат опомена! (facepalm)
 

Pica pica

Староседелец
2 јуни 2013
1,564
2,090
1,133
90
Редно би било штом се избрише пост,да се даде информација,коментар за истото.
Зошто е така направено,предупредување,опомена или било што!
Ве молам тоа во иднина да го промените.
Вака ќути -бутни работава е.:eek