Семинарскa работа

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
30
Струмица
дечки ако ви треба некоја семинарска по правен факултет, пишете слободно, може ќе имам некоја :D
 

Stance

Нов член
7 декември 2013
23
16
3
38
Има ли можеби некој семинарска по антропологија? (worried)
 

Ariana

Нов член
11 декември 2014
1
0
1
31
Има ли некој готова семинарска по Банкарство да ми прате?
 

NinaMarko

Нов член
6 март 2015
1
0
1
36
Изработувам секаков вид на трудови потребни за секој степен од образовниот процес. Како песнички, раскази, текстови, писмени работи и проекти за основно и средно образование, така и семинарски, проекти, пристапни трудови, презентации, скратување на материјал за спремање испит со потенцирање на најглавните и најбитни елементи, дипломски работи и магистерски дисертации за прв односно втор степен на студии. Исто така, нудам услуги за куцање на текстови од било која област и содржина, запазувајќи ги сите општоприфатени стандарди за компјутерска обработка на текстови.
Контактирајте ме на следниот меил: [email protected], понудетеја вашата тема и вид на труд кој сакате да ви се изработи, па со најголема флексивилност согласно барањата, потребниот труд, знаење и работа која треба да се вложи при изработката и вашите можности ќе ја формираме и цената за вашиот труд.
 
23 март 2015
3
0
1
33
Изработка на семинарски работи на македонски јазик на било која тема!
За побрзо добивање на семинарската лајкувајте ја нашата фејсбук страна и контактирајте не таму!
Листа од над 200 готови семинарски работи и секојдневно надополнување!
Најбрзо, најефикасно и најефтино!

*Забрането рекламирање* (Модератор)
 
Последна промена од модератор:

Fobia

Староседелец
8 декември 2015
1
0
1,001
Здраво, дали можеби некој ги има потребните книги за Историја на уметноста за прва година на ликовна академија?
 

seminarski

Нов член
7 април 2016
1
0
1
33
За изработка на семинарски, презентации или проектни изработувам за кратко време по поволна цена. И за средно и за факултет. Пишете ми на [email protected]