1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Црн скин за форумов
 1. 22 јануари 2014

  Sagan

  Полноправен Член, Машки, од Earth-Mars-Earth
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  13
 2. 22 јануари 2014

  Lady*

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 22 јануари 2014

  Saladin

  Unbaised, Машки, од Normandy
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Поени од трофеи:
  1,683
 4. 22 јануари 2014

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  Поени од трофеи:
  1,683
 5. 22 јануари 2014

  Pica pica

  Староседелец, Машки, 86
  Мислења:
  1,559
  Допаѓања:
  2,090
  Поени од трофеи:
  1,133