1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Свадба - да или не?
 1. 13 август 2018

  пријателство

  Активен Член
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  29
  Поени од трофеи:
  28
 2. 9 ноември 2013

  Anakin

  Истакнат Член
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Поени од трофеи:
  203
 3. 3 ноември 2013

  Podem

  Староседелец, Машки, од 300.000.000 BC
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  355
  Поени од трофеи:
  1,063
 4. 31 октомври 2013

  Јаболче

  Полноправен Член, Женски, 33
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  8