1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #84

Тема:
Хумористични форумски цитати
 1. 14 август 2015

  scarstone

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  603
 2. 9 мај 2015

  Makedonec

  Модератор, Машки
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 11 февруари 2015

  Struggler

  Староседелец
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 17 јуни 2014

  malo

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Поени од трофеи:
  1,133
 5. 25 октомври 2013

  Хоуп*

  Proton
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Поени од трофеи:
  753
 6. 25 октомври 2013

  alba

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  Поени од трофеи:
  1,123
 7. 25 октомври 2013

  Lena

  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  Поени од трофеи:
  1,183