1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Трауми од минатото и нивното влијание во оформувањето на личноста
 1. 23 октомври 2013

  Electra

  Неонка, од Big Sur
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Поени од трофеи:
  1,153
 2. 23 октомври 2013

  Prashina

  Староседелец
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,016
  Поени од трофеи:
  1,133
 3. 23 октомври 2013

  Redhead

  Bookworm, Женски, од Neverland
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Поени од трофеи:
  1,133
 4. 23 октомври 2013

  Saladin

  Unbaised, Машки, од Normandy
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Поени од трофеи:
  1,683
 5. 23 октомври 2013

  Аркантос

  Romanticist, Машки
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Поени од трофеи:
  1,153
 6. 23 октомври 2013

  Lena

  Мислења:
  4,154
  Допаѓања:
  7,681
  Поени од трофеи:
  1,183