Добредојде на нови членови

*Hera*

Староседелец
18 септември 2013
33
32
1,018
Kicevo
Здраво другарчиња :)
Долго време активно си ве следам и денес конечно решив да се придржувам кон јатото птици и активно да си пишувам :)
Се надевам дека убаво ќе си се дружиме.

п.с. не грижете се, не сум лоша како автентичната Хера од грчката митологија - полоша сум (wasntme)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty and Mistery :)

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Здраво другарчиња :)
Долго време активно си ве следам и денес конечно решив да се придржувам кон јатото птици и активно да си пишувам :)
Се надевам дека убаво ќе си се дружиме.

п.с. не грижете се, не сум лоша како автентичната Хера од грчката митологија - полоша сум (wasntme)


(handshake)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: *Hera*

J'adore Paris

Нов член
19 септември 2013
19
8
3
Ух напишав само 10 мислења а веќе се вмешав и во една дискусија :nah (што се вели му дојдов преко к*рац на некого) па редно е да ви се претставам
Јас сум
J'adore Paris :mstickle

форумџика со тапија на фемина,ама по потрага по поактивен форум стигнав кај вас :kafe
Сакам да си ги бранам моите ставови бидејки секогаш имам едно затоа што за нив, а најактивна категорија ми е мода и стил или образование, тие две нешта ми го исполнуваат животот.
Искрено форумов го немам читано но еве лека полека се запознавам со темите и правилата мисла дека тука ќе се снајдам:sram

Морам да истакнам овде нешто што посебно ми се допаѓа,а тоа е што модераторите се доста активни како форумџии, за разлика од фмина каде имаа улога само на судии ,едно големо (bravo) за вас модератори
(ако пак лошо сум забележала си го повлекувам аплаусот :giggle)

ии ете тоа е се што сакав да кажам во моево мислење за добренајде
се надевам ќе ме прифатите и ќе се дружиме (wave)
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Ух напишав само 10 мислења а веќе се вмешав и во една дискусија :nah (што се вели му дојдов преко к*рац на некого) па редно е да ви се претставам
Јас сум
J'adore Paris :mstickle

форумџика со тапија на фемина,ама по потрага по поактивен форум стигнав кај вас :kafe
Сакам да си ги бранам моите ставови бидејки секогаш имам едно затоа што за нив, а најактивна категорија ми е мода и стил или образование, тие две нешта ми го исполнуваат животот.
Искрено форумов го немам читано но еве лека полека се запознавам со темите и правилата мисла дека тука ќе се снајдам:sram

Морам да истакнам овде нешто што посебно ми се допаѓа,а тоа е што модераторите се доста активни како форумџии, за разлика од фмина каде имаа улога само на судии ,едно големо (bravo) за вас модератори
(ако пак лошо сум забележала си го повлекувам аплаусот :giggle)

ии ете тоа е се што сакав да кажам во моево мислење за добренајде
се надевам ќе ме прифатите и ќе се дружиме (wave)
Незнам колку е активен Фемина, ама овде активноста згасна со СССР.
Сепак добредојде. :sreken
 

Inspiration

Нов член
6 октомври 2013
8
18
3
28
Здраво на сите! Многу ми се допаѓа форумов, веќе некое време ве следам па еве ме и мене се надевам дека ќе се разбираме :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and melpomena

DeepBlue

Полноправен Член
10 октомври 2013
50
59
18
nekade vo vremeto...
кој дошол да видам (bandit)
еве јас...и тоа уште пред неколку дена ама сега дури ја видов темава :sram
и така,како што реков, дојдов,видов,се регистрирав и сега сум тука... се" друго-со тек на време само ќе си се покаже
поздрав од мене до вас па се читаме низ темите
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

MademoiselleD

Полноправен Член
21 октомври 2013
46
48
18
Скопје
Здраво и добро ве најдов ! Eптен нова сум, од пред некои 10тина минути.. Идам да го расчепкам форумов и да се подружам :zelen See ya :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena